Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея До 75-річчя Національного музею-садиби М.І. Пирогова Державні закупівлі
Сторінки історії пироговської садиби Вишня Історичні витоки створення музею-садиби М.І. Пирогова Керівники музею Таємниці довготривалого збереження тіла М.І.Пирогова Щоденник геніального вченого вражає і сьогодні З історії церкви-некрополя М.І.Пирогова Листування М.І.Пирогова з баронесою Е.Ф.Раден – що за ним? Лікарська практика М.І.Пирогова в садибі Вишня Мировий посередник М.І.Пирогов та селянська реформа 1861 р. Пироговські з’їзди та читання як форма популяризації наукової спадщини М.І. Пирогова Чарівний світ садиби Вишня

9  вересня  2022  року
Національному    музею-садибі     М. І. Пирогова   виповнилось          75   років.

      Експозиція Національного музею-садиби М.І.Пирогова послідовно, в хронологічному порядку, розповідає про життя, наукову, педагогічну і лікарську діяльність вченого, розкриває значення  безсмертних праць та ідей М. І. Пирогова для розвитку сучасних медицини та педагогіки.

  З часу відкриття до сьогодення Національний музей-садибу М.І.Пирогова відвідали майже 9 мільйонів екскурсантів із 185 країн світу.

   До  ювілею  Пироговського  меморіалу  подаємо  добірку матеріалів про діяльність музею та унікальні сторінки життя М.І.Пирогова.
Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна