Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея До 75-річчя Національного музею-садиби М.І. Пирогова Державні закупівлі
Історія створення музею Музей привітав 9-мільйонного відвідувача Пироговський пікнік 2024 Аудіогід "Садиба Вишня М. І. Пирогова" Квест "Цілющі джерела Чудесного лікаря" Відвідування музею іноземними дипломатами Пироговський пікнік 2023 Ювілей. Музею - 75 років Навчання музейних наукових співробітників на базі пироговського меморіалу Садиба Вишня: туристичний магніт регіону Травень 2022. Прикрашаємо садибу Вишня День єднання Науково-практична конференція 2021 р. 211 років від дня народження М.І. Пирогова Співпраця з Вінницьким торговельно-економічним інститутом Богослужіння у День Св. Миколая Чудотворця 22.05.2023 р. День Св. Миколая Чудотворця (6.12.2023 р.) Урочисте богослужіння у Ден Св. Миколая Чудотворця 19.12.2022 р. Богослужіння у День Св. Миколая Чудотворця 22.05.2022 р. Алея життя Музей на Дні міста - 2021 Пироговський пікнік 2021 р. Орден Єфрема Йосиповича Мухіна Пирогову і пироговцям Проєкт першої домедичної допомоги «Lifeguards» Благодійна допомога Національному музею М.І. Пирогова 300 троянд для садиби Пирогова

Аудіогід «Садиба Вишня М. І. Пирогова»

 

Запрошуємо Вас до старовинної садиби «Вишня» в супроводі електронного аудіогіда. Ви зможете познайомитись з історією останніх 20 років життя і діяльності М.І.Пирогова, нерозривно пов'язаних з його перебуванням у садибі, відвідати її меморіальні куточки, помилуватися пейзажами парку музею, визнаного як одне з «Семи чудес Вінниччини».

Для цього достатньо налаштувати Ваш мобільний пристрій-комунікатор (смартфон, айфон, планшет і т. ін.):

 Радимо заздалегідь встановити на Ваш пристрій застосунок izi.TRAVEL з офіційних платформ завантаження для ОС Вашого комунікатора (Google Play, App Store).

У меню «Налаштування / Настройки» застосунку відкрийте вкладку «Кодове слово» і уведіть пароль, який Вам повідомлять працівники каси на вході до музею. Після цього стане можливим пошук і завантаження контенту аудіогіда.

Відкривайте контент аудіогіда тільки за допомогою встановленого застосунку izi.TRAVEL. Скористайтесь пошуковим сервісом платформи: уведіть у вікні запит «Садиба Вишня», відкрийте контент і увімкніть його (клавіша «Розпочати / Начать»). За бажанням, можете обрати відтворення однією з доступних мов, а також завантажити контент на свій пристрій.


Для автоматичного відтворення контенту при наближенні до кожної локації увімкніть навігацію GPS («Місце перебування») на Вашому пристрої. За потреби, у налаштуваннях Вашого пристрою дайте дозвіл для використання опції «Місце перебування (GPS)» у застосунку izi.TRAVEL. За вимкнутого режиму визначення Вашого перебування (навігатор) відтворення можна вмикати лише у режимі ручного керування (натискуючи на піктограми, відображені на екрані) відповідно до схеми розташування локацій маршруту:


    

     Ласкаво просимо до екскурсійного туру з аудіогідом! Приємних вражень!


Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна