Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова Руский язык English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея До 75-річчя Національного музею-садиби М.І. Пирогова Державні закупівлі
День святителя Миколая Чудотворця Історія створення музею Аудіогід "Садиба Вишня М. І. Пирогова" Садиба Вишня: туристичний магніт регіону Травень 2022. Прикрашаємо садибу Вишня День єднання Богослужіння у церкві-некрополі М.І.Пирогова Науково-практична конференція 140 років пам"яті М. І. Пирогова 211 років від дня народження М.І. Пирогова Співпраця з Вінницьким торговельно-економічним інститутом Державна підтримка музейної реставрації Зустріч колективу музею з новим генеральним директором Алея життя Музей на Дні міста - 2021 День народження музею Пироговський пікнік Орден Єфрема Йосиповича Мухіна Пирогову і пироговцям Фахова практика студентів у пироговському меморіалі Проєкт першої домедичної допомоги «Lifeguards»

Зістріч колективу музею з новим генеральним директором

 

19 жовтня 2021 р. приступив до виконання обов’язків генерального директора Національного музею-садиби М. І. Пирогова Турський Олександр Феодосійович, який переміг у конкурсі на цю посаду.

Виконуюча обов’язки генерального директора Л. Г. Коваленко підвела підсумки роботи за півторарічний період, коли вона очолювала колектив і подякувала за підтримку її ініціатив та нововведень в роботі.

Генеральний директор О. Ф. Турський висловив подяку за довіру та можливість керувати знаним в Україні і далеко за її межами меморіальним закладом культури. Він висловився за збереження кращих традицій роботи, закладених попередніми керівниками і співробітниками музею, а також звернувся до колективу докласти усіх зусиль для виконання поточних і перспективних завдань, які стоять перед музеєм.


 

 

Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна