Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова Руский язык English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея Державні закупівлі
Історія створення музею 211 років від дня народження М.І. Пирогова Співпраця з Вінницьким торговельно-економічним інститутом Державна підтримка музейної реставрації Зустріч колективу музею з новим генеральним директором Аудіогід Алея життя Музей на Дні міста - 2021 День народження музею Пироговський пікнік Орден Єфрема Йосиповича Мухіна Пирогову і пироговцям Фахова практика студентів у пироговському меморіалі Проєкт першої домедичної допомоги «Lifeguards»

Зістріч колективу музею з новим генеральним директором

 

19 жовтня 2021 р. приступив до виконання обов’язків генерального директора Національного музею-садиби М. І. Пирогова Турський Олександр Феодосійович, який переміг у конкурсі на цю посаду.

Виконуюча обов’язки генерального директора Л. Г. Коваленко підвела підсумки роботи за півторарічний період, коли вона очолювала колектив і подякувала за підтримку її ініціатив та нововведень в роботі.

Генеральний директор О. Ф. Турський висловив подяку за довіру та можливість керувати знаним в Україні і далеко за її межами меморіальним закладом культури. Він висловився за збереження кращих традицій роботи, закладених попередніми керівниками і співробітниками музею, а також звернувся до колективу докласти усіх зусиль для виконання поточних і перспективних завдань, які стоять перед музеєм.


 

 

Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна