Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова Руский язык English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея Державні закупівлі
Історія створення музею 211 років від дня народження М.І. Пирогова Співпраця з Вінницьким торговельно-економічним інститутом Державна підтримка музейної реставрації Зустріч колективу музею з новим генеральним директором Аудіогід Алея життя Музей на Дні міста - 2021 День народження музею Пироговський пікнік Орден Єфрема Йосиповича Мухіна Пирогову і пироговцям Фахова практика студентів у пироговському меморіалі Проєкт першої домедичної допомоги «Lifeguards»

Співпраця з ВТЕІ КНТЕУ

     11 листопада цього року відбулось підписання договору про співпрацю між Вінницьким торговельно-економічним інститутом Київського національного торговельно-економічного університету та Національним музеєм-садибою М.І.Пирогова.

     Договір підписали директор ВТЕІ КНТЕУ Замкова Наталія Леонідівна та генеральний директор Національного музею-садиби М.І.Пирогова Турський Олександр Феодосійович.

     Сторони домовились діяти спільно з метою об’єднання зусиль в організації виконання здобувачами вищої освіти програм практики на базі музею та сприяння подальшому працевлаштуванню випускників інституту за спеціальністю «туризм».

    Особлива увага буде приділятись співпраці у науково-дослідній роботі, підготовці та реалізації спільних науково-дослідних проектів, а також організації наукових та науково-практичних конференцій, семінарів та інших заходів.


 

Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна