Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова Руский язык English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея До 75-річчя Національного музею-садиби М.І. Пирогова Державні закупівлі
Історія створення музею Аудіогід "Садиба Вишня М. І. Пирогова" Квест "Цілющі джерела Чудесного лікаря" Садиба Вишня: туристичний магніт регіону Травень 2022. Прикрашаємо садибу Вишня День святителя Миколая Чудотворця День єднання Богослужіння у церкві-некрополі М.І.Пирогова Науково-практична конференція 140 років пам"яті М. І. Пирогова 211 років від дня народження М.І. Пирогова Співпраця з Вінницьким торговельно-економічним інститутом Державна підтримка музейної реставрації Зустріч колективу музею з новим генеральним директором Алея життя Музей на Дні міста - 2021 День народження музею Пироговський пікнік Орден Єфрема Йосиповича Мухіна Пирогову і пироговцям Фахова практика студентів у пироговському меморіалі Проєкт першої домедичної допомоги «Lifeguards»

Квест "Цілющі джерела Чудесного лікаря"

  

   Відкрийте «Цілющі джерела Чудесного лікаря у садибі Вишня» разом з нашим аудіогідом-квестом.


   Ви здійсните пізнавальну прогулянку тінистими і сонячними алеями музею-садиби, помилуєтесь його пейзажами, доторкнетесь до дерев, які ще пам’ятають кроки видатного хірурга цією старовинною садибою, ближче познайомитесь з рослинами, які від пироговських часів і до сьогодення служать джерелами аптечної сировини для створення лікарських препаратів, а також цілющих рецептів народної медицини…


   Ви пройдете увесь квестовий тур, знайшовши правильні відповіді на тестові запитання усіх локацій маршруту, які відкриватимуться поступово і послідовно.


   Змагайтесь разом з друзями за підсумковими результатами, відвідуючи кожну локацію, правильно відповідаючи на квестові запитання, заробляючи преміальні очки і... отримуйте призову винагороду!


   Для пошуку цілющих джерел Чудесного лікаря завітайте до музею-садиби М.І.Пирогова і налаштуйте Ваш пристрій:

1.    Увімкніть прийом Інтернету.

2.    Встановіть програмний застосунок «izi.TRAVEL» з платформи завантажень для Вашого комунікатора (Google Play, App Store, Windows Phone Store).

3.   У застосунку у меню «Налаштування / Настройки» відкрийте вкладку «Кодове слово» і уведіть пароль для доступу до контенту квесту. Пароль («кодове слово») Вам повідомлять працівники каси на вході до музею.

4.   Відкривайте квест тільки за допомогою встановленого застосунку izi.TRAVEL. Скористайтесь пошуковим сервісом платформи: уведіть у вікні запит «Цілющі джерела», відкрийте контент і увімкніть його (клавіша «Розпочати / Начать»). За бажанням, можете завантажити контент на свій пристрій.

5.    Квестовий тур працює он-лайн при увімкненій навігації GPS: при наближенні за навігатором до відкритої локації її сторінка та відтворення аудіо вмикаються автоматично. При небажанні користуватись навігаційною системою або у разі її відмови, відтворення контенту можна вмикати вручну за допомогою піктограм-значків відкритих локацій квесту, відображених на екрані Вашого пристрою. У цьому випадку квест можна пройти, але без повного підрахунку системою призових очок.

6.     Квест розділено на окремі етапи (сегменти), у які входять одна або декілька локацій. По завершенні відвідування кожної локації (окрім останньої) пропонується відповісти на запитання для набрання призових очок.

7.    Відкриття кожного наступного етапу (сегменту) відбувається після правильної відповіді на запитання останньої локації попереднього етапу.

8.   Призові очки нараховуються сумарно за відвідування кожної локації і за правильні відповіді на запитання вікторини. Кількість спроб вибору правильної відповіді не обмежується, але вона впливає на підсумковий розмір призової винагороди.

9.   По відвідуванні усіх локацій система автоматично підраховує суму отриманих призових очок і відображає результат на екрані Вашого пристрою. Результат зберігається у пам'яті застосунку.


 

   Отож, бажаємо Вам успіху, приємних вражень і відпочинку у садибі «Вишня» разом з квестовим туром!

Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна