Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова Руский язык English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Експозиції Наукова діяльність Послуги Фотогалерея Контакти Державні закупівлі Оголошення
Історія створення музею Новини, події: "Загальні збори трудового колективу і профспілкової організації Національного музею-садиби М.І. Пирогова" Біографія ген. директора Спростування фактів, надрукованих у газеті «33 канал» № 22 від 26 жовтня 2016 року Новини, події "Чергове ребальзамування видатного вченого М.І. Пирогова" Новини, події: НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "Десяте ребальзамування тіла видатного вченого М.І. Пирогова: відродження школи бальзамування в Україні" Виборча програма кандидата на посаду генерального директора Національного музею-садиби М.І. Пирогова Гунька Петра Марковича

Заглавие:

 Загальні збори трудового колективу і профспілкової організації
 Національного музею-садиби М.І.Пирогова

         21 листопада 2018 року відбулись збори трудового колективу і профслілкової організації, на яких було розглянуто питання про висування кандидатури  для участі у конкурсі  на заміщення посади генерального директора Національного музею-садиби М.І.Пирогова.

         В ході обговорення кандидатури, збори одностайно прийняли рішення  про висунення кандидатури нині діючого генерального директора Гунька Петра Марковича для участі у конкурсі на заміщення посади генерального директора.

         Вибори відбудуться 16 січня 2019 року.Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна