Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова Руский язык English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея Державні закупівлі
Історія створення музею Зустріч колективу музею з новим генеральним директором Аудіогід Алея життя День міста Вінниця 2021 День народження музею Пироговський пікнік Орден Єфрема Йосиповича Мухіна Пирогову і пироговцям Фахова практика студентів у пироговському меморіалі Проєкт першої домедичної допомоги «Lifeguards»

Алея життя

  

В яблуневому саду Національного музею-садиби М. І. Пирогова відбулась акція «Алея життя», зініційована вдячними пацієнтами та громадською організацією «Дія». Суть акції – на знак вдячності своїм донорам, пацієнти, які пройшли трансплантацію, висаджують дерева, а саме – яблуні, як символ продовження життя. Особливо символічно, що це відбулось на території Національного музею-садиби М. І. Пирогова. Адже саме Микола Іванович Пирогов – всесвітньовідомий вчений, геніальний хірург, зцілив і допоміг тисячам хворим, саме він запровадив нові методології в хірургії.

Символічно і те, що новий яблуневий ряд між старим садом і молодими насадженнями, як водорозділ між минулим і майбутнім.

Учасникам акції були вручені буклети з листівками «Цілюща аптека чудесного лікаря» з рецептами лікарських трав, які використовував у своїй діяльності М. І. Пирогов.

       Тож, нехай майбутнє для кожного учасника акції буде щасливим, благополучним і гармонійним.

 


Фоторепортаж з місця події.


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна